fbpx

Opowiem Wam w kilku słowach dlaczego warto wybrać nasz gabinet, co nas wyróżnia i dlaczego klienci do nas wracają. 

 

        Zgadzam się z opinią, że pracują u nas młode osoby,czasami klientki mówią “myślałam, że będzie ktoś bardziej doświadczony na konsultacji” :), a ja wtedy odpowiadam, że mam 8 lat doświadczenia i uwielbiam to co robię, podaję oczywiście sto jeszcze dodatkowych argumentów, ale o tym poniżej, a na koniec rozmowy okazuje się, że klientka stwierdza, że znamy się na tym co robimy.

   Doświadczenie rzecz święta w naszym zawodzie, nie zdajecie sobie nawet sprawy jak dużo czasu w naszym atelier poświęca się szkoleniom. Świadczą o tym oczywiście certyfikaty wiszące na ścianach, wykształcenie, praktyka, staż i chęci dalszego rozwoju, ale to nie wszystko co nas wyróżnia,  rozmawiamy o problemach klientów i wspólnie myślimy o najlepszym rozwiązaniu, po co ? Każdy klient to inna osoba, potrzebująca innych rozwiązań i dająca nam nowe doświadczenia, a w rezultacie chodzi o to aby pomóc i dać 100% satysfakcji oraz aby efekt spełnił oczekiwania klienta. Ponadto organizujemy pokazy nowych maszyn w naszym atelier, aby znać ich działanie, wprowadzamy oczywiście tylko te najlepsze, ale warto znać rynek. 
 

Od strony maszynowej:

 
– jesteśmy pierwszymi osobami, które miały okazję w Polsce pracować na maszynie Cooltech Coccon Medicaldoświadczenie 8lat– dlatego coraz częściej dzwonią do nas osoby, które wykonywały zabieg w innym gabinecie i uzyskały za mało informacji albo pojawiły się powikłania, czy było warto? Oczywiście, na tamten moment zaoszczędziły 100 zł, ale ostatecznie kolejny raz trafiają do nas. 
.
 
VelaSmooth Pro, mało rozreklamowana maszyna, silnego na rynku producenta z Izraela firmy Syneron, w dobrych rękach czyni cuda jeśli chodzi o redukcję cellulitu i kształtowanie sylwetki. Jeżeli chodzi o tę maszynę to również w Poznaniu posiadamy największe doświadczenie w pracy na niej, chwalimy się ? otóż TAK, bo nasza praca przynosi efekty. Można to zauważyć chociażby po ilości chirurgów plastyków, którzy w Poznaniu polecają nasze atelier jako jedno z najlepszych na drenaż po zabiegach liposukcji, masektomii, ginekomastii, przeszczepach tkanki tłuszczowej i wielu innych- dziękujemy chirurgom za wspaniałe opinie o naszym zaangażowaniu i efektach 🙂
.
Geneo i znowu byliśmy pierwsi, tym razem w Poznaniu, ale doświadczenie swoją drogą. Zabieg  bezinwazyjny i szybki, wręcz pielęgnacyjny ale potrafi zrobić “kuku”, jeśli tylko wykonamy go z nienależytą starannością pozostaną piękne ślady “rysy”- swoją drogą bardzo dobry zabieg przed dużym wyjściem, ale również jako oczyszczenie skóry.  Doradzamy, zawsze doradzamy co będzie dla Ciebie dobre!
.
-depilacja laserowa Vectus-  i tutaj nie byliśmy ani pierwsi ani drudzy 🙂 natomiast zaszczyt 3-go miejsca gdzie zaczęliśmy epilować owłosienie Vectus’em w Poznaniu to też super! Doświadczenie 3 lata- dla jednych długo dla innych krótko, dla nas wystarczająco, by poznać tajniki urządzenia i znaleźć złoty środek w wykonywaniu zabiegu, aby był w pełni skuteczny i nie pozostawiał powikłań. Ponadto mamy najlepsze ceny w Poznaniu – nie dajcie się skusić na promocje typu 3 w cenie 2 ( porównujcie ceny zabiegów), w niektórych gabinetach ceny promocyjne wynoszą tyle ile u nas bez promocji.  Minimalna ilość zabiegów to 4, a najczęściej 6 do osiągnięcia rezultatu i wszystko zależy od partii i osoby u której przeprowadza się zabieg, a jeśli oczekujecie naprawdę niskich cen to może akurat trafi się jakaś promocja, zaglądajcie tutaj i na fb 😉 Przed każdym zabiegiem liczy się rzetelna konsultacja, u nas przeznaczamy na nią tyle czasu ile macie pytań, a jeśli ich nie macie podpowiadamy o co należy zapytać.
.

Plasma IQNOWOŚĆ! ale  nie tylko u nas, nowość na rynku jeśli chodzi o zabiegi nieablacyjne pomagające w korekcie powiek, niwelowaniu zmarszczek i liftingu. Natomiast co warto przy tym zabiegu zauważyć, to to że doświadczenie pracy na podobnych zabiegach, maszynach do nieablacyjnego liftingu daje nam większe doświadczenie niż osobom, które wprowadziły zabieg w ofertę i są świeżo po szkoleniach. W naszym atelier Plasma IQ jest wykonywana przez kosmetologów ( zgadza się! nie lekarzy) ale mamy doświadczenie z zabiegami ablacji skóry i wiemy jakich czynności należy dopełnić, aby zabieg był w pełni skuteczny, bezpieczny i nie niósł za sobą powikłań.

A jak już piszemy o powikłaniach to gdyby takowe się zdarzyły współpracujemy z lekarzem dermatologiem, który zawsze jest do naszych i waszych usług- za co bardzo dziękujemy 🙂
.
mezoterapi igłowa- ponad 5 lat doświadczenia, dużo wracających zadowolonych kobiet dlaczego? A dlatego, że testujemy i sprawdzamy, nie ma na rynku jednej firmy, która ma wszystkie koktajle wyjątkowo skuteczne, aby zabiegi dawały efekty trzeba testować i sprawdzać, każda firma ma coś co jest wyjątkowo efektywne i u nas tak się dzieje. Każda klientka znajdzie coś dla siebie, oczywiście pracujemy na preparatach certyfikowanych medycznie. Poznajemy nowe metody wykonywania zabiegów mezoterapii, nie zostajemy w tyle.
.
zabiegi liftingujące – hity ostatnich 2 lat! u nas dostępne i dają rewelacyjne efekty, ale te trzeba sprawdzić na własnej skórze, zaufaj i zobacz sama inaczej nie uwierzysz 🙂 Wprowadzamy nowości, które przekonują do siebie klientów od pierwszego zabiegu.
.
karboksyterapia – najczęstsze pytanie padające z ust klientek ” na jakim sprzęcie pracujecie?”. Drogie Panie i Panowie warto zauważyć, że karboksyterapia polega na podaniu śródskórnie dwutlenku węgla CO2, tutaj urządzenie nie ma znaczenia, najważniejsze abyście byli w pełni świadomi, że gaz który dostaje się do waszego organizmu jest czysty, laparoskopowy i posiada certyfikat firmy medycznej – tylko taki gaz nie powoduje powikłań po zabiegu i daje efekty. Urządzenie to pomocnik dla osoby wykonującej zabieg, dzięki niemu zabieg jest szybszy i pomaga w określeniu wielu pomiarów ważnych dla kosmetologa. I w tym przypadku liczy się wiedza, czy któryś gabinet przekazał Wam informację, że ważny jest gaz? czy może każdy zachwala urządzenie na którym pracuje? Marketing!
.
Pewnie zapomniałam o stu kwestiach, ale nie chcę zanudzać 🙂 W każdym razie zwracam uwagę, że niska cena jest oczywiście ważna i w ramach tego jesteśmy konkurencyjni na rynku w Poznaniu, natomiast nie za wszelką cenę, drodzy czytelnicy naszych artykułów pamiętajcie wiedza i rozmowa to ważna kwestia przygotowania klienta do zabiegu.
Zatem zapraszam na darmowe konsultacje:)

Nie śpimy! Od sierpnia rozwijamy nasze umiejętności w nowej (mało popularnej, a jakże potrzebnej)  dziedzinie kosmetologii, jak tylko nasza wiedza i umiejętności będą na tyle dobre, aby Wam pomagać nie omieszkamy się nimi podzielić. Cóż to takiego?? Niedługo wyjdzie na jaw 😉

Contact

Napisz do nas
+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl