fbpx

 

Accent Prime-  brzmi jak z filmu Transformers?

Można powiedzieć, że głównych bohaterów filmu łączy coś z urządzeniem, ale tam zmieniały się maszyny,a przy zabiegach ACCENT PRIME ZMIENIASZ SIĘ TY!!

 

 

Z Accent’em spotkaliśmy się w 2017 roku i od tamtego czasu mocno o nim marzyliśmy, niestety cena urządzenia jest bardzo wysoka, bo sam sprzęt to mercedes wśród zabiegów do modelowania sylwetki, ale …. ale udało się! Dzisiaj możemy się pochwalić, że mamy GO w swoim parku maszynowym.

Skąd zachwyt związany z Accent Prime? Kilka powodów:

Po pierwsze:  technologie, które już znamy i które nie są nam obce. Fala radiowa unipolarna, ale UWAGA!  tutaj największa częstotliwość dostępna na światowym rynku (40,68 MHz), fala radiowa bipolarna oraz trzech typów niezastąpionych w swoim działaniu ultradźwięków m.in. Lamba– zimnych ultradźwięków działających selektywnie na komórki tłuszczowe i ciepłych dających bardzo wysoki poziom kawitacji. Starczy o technologii, bo ciężko ją zrozumieć, trochę dalej o ich działaniu…

Po drugie: szybkość efektu… no dobra “szybkość”, ale porównując jego działanie do innych technologii można stwierdzić, że efekty pojawiają się w mgnieniu oka. Ale co to faktycznie oznacza? TO TAK: 2-3 zabiegi co 2 tygodnie dla małych fałdek, 4-5 zabiegów co 2 tygodnie dla duużych fałd 😉 Więc faktycznie efekty pojawiają się bardzo szybko. Z naszego spostrzeżenia po pierwszym zabiegu już drugiego dnia po, efekt wynosił minus 2 cm w talii. BŁYSKAWICA!

Po trzecie: przyjemny relaksik, zabieg jest cudownym czasem spędzonym w przyjemnym otoczeniu z odczuciem ciepełka.

 

FAKT! ACCENT PRIME TO AGENT DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Nie ma żadnych przeciwwskazań do działania Accentem na całym ciele, ale najczęściej polecany jest tam gdzie inne technologie sobie nie radzą tj. : brzuch, boczki, bryczesy, ramiona (pelikany), podwójny podbródek, kolana, plecy. Jego działanie docenimy już po pierwszym zabiegu 😉

NAJWAŻNIEJSZE ŻE TŁUSZCZYK ZNIKA! Technologie ultradźwiękowe do niszczenia komórek tłuszczowych łączymy w procedurach zabiegowych z falą radiową, która ujędrnia skórę i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych.

MODELOWANIE CIAŁA, REDUKCJA CELLULITU, UJĘDRNIANIE I ODMŁADZANIE SKÓRY

TECHNOLOGIA ACCENT PRIME

SELEKTYWNOŚĆ     Możliwość wykonywania zabiegu na różnych głębokościach skóry, co zapewnia lepszą kontrolę zabiegu i jego większą skuteczność. Tkanki otaczające obszar zabiegowy pozostają nienaruszone.

ŁĄCZENIE TECHNOLOGII     Łączenie różnych technologii oraz opcji zabiegu wpływa na szybsze osiąganie rezultatów, zmniejszenie ilości sesji zabiegowych oraz bardziej długotrwałe efekty.

BRAK OKRESU REKONWALESCENCJI    Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Pacjent zaraz po zabiegu może wrócić do swoich codziennych zajęć.

BEZPIECZEŃSTWO  Zabiegi są bezpieczne i skuteczne bez względu na fototyp skóry oraz jej grubość, nawet dla tak delikatnych obszarów jak twarz, szyja czy dekolt.

KOMFORT    topniowe rozgrzewanie oraz wbudowany system chłodzenia chronią przed bólem w trakcie zabiegu i zapewniają jego komfort.

W SKRÓCIE…

Dedykowany do redukcji opornej tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry, dla osób z drugim podbródkiem i opadniętymi kolanami. Najsilniejsza technologia dostępna na rynku. Mercedes wśród urządzeń – dający rewelacyjne i szybkie efekty.

  • zmniejszenie odwodu ciała nawet o 7 cm po serii 4 zabiegów
  • ujędrnienie skóry
  • redukcja cellulitu
  • szybkie efekty

Mam nadzieję, że w małym stopniu, ale zainteresowałam Was naszym transformersem Accent Prime 🙂

Contact

Napisz do nas
+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl