fbpx


SANDRA

właścicielka i założycielka atelier Sylvetka,

kosmetolog, mgr edukacji prozdrowotnej, kosmetologią medyczną zajmuje się od 2010 roku. Specjalizuje się w zabiegach modelowania sylwetki; odmładzania, rewitalizacji skóry twarzy i ciała; od lat wykonuje zabiegi zaawansowanej eksfoliacji kwasami, mezoterapii igłowej twarzy i ciała. Posiada liczne certyfikaty pracy na technologiach Hi-Tech, od lat zajmuje się zabiegami z wykorzystaniem laserów oraz prądu RF. Specjalizuje się w tworzeniu skutecznych terapii modelowania sylwetki oraz odmładzania i pielęgnacji twarzy. Uwielbia wyzwania!

Największą pasją jest praca i nowinki ze świata medycyny estetycznej.PAULINA

menedżer atelier Sylvetka

kosmetolog, jest osobą niezwykle energiczną i pełną pasji do pracy kosmetologa. Wszystko co widzicie w gabinecie to jej sprawka, Paulina na codzień dba o wystrój salonu oraz o Wasz komfort i sprawne działanie gabinetu. Jako kosmetolog uwielbia tworzyć plany pielęgnacji skóry oraz ma w pełni holistyczne podejście do pięknego wyglądu.

 DOROTA

Fizjoterapeutka, od 2013 roku pracuje w branży kosmetologii medycznej. Specjalizuje się w zabiegach modelowania sylwetki, odmładzania skóry twarzy i ciała oraz zabiegach relaksacyjnych i fizjoterapeutycznych. Predyspozycje zawodowe zostały potwierdzone licznymi certyfikatami potwierdzającymi zaangażowanie i pasję do pracy. W wolnej chwili spędza czas z rodziną lub przy dobrej książce.

 MARTYNA

kosmetolog, uwielbia zabiegi kosmetologii estetycznej stymulujące procesy naprawcze i odżywcze skóry, zabiegi upiększające, pielęgnację dłoni, ukończyła liczne szkolenia z zabiegów modelowania sylwetki.  Jednak jej największą pasją jest sztuka makijażu. Poza pracą uwielbia dobrą książkę, pyszny obiadek i ciepły kocyk …oczywiście nie zapominając o rodzinie i znajomych.

 ANGELIKA

kosmetolog, Angelika przyciąga swoim nieziemskim spokojem i uśmiechem, zawsze miła i pomocna, doradzi zgodnie ze swoim sumieniem. Specjalistka od depilacji laserowej oraz technologii Hi-Tech. Kosmetologia to dziedzina, w której Angelika czuje się jak ryba w wodzie.

 ALICJA

kosmetolog, uwielbia zabiegi kosmetyki białej, ale także świetnie radzi sobie z zabiegami na ciało w technologii Hi-Tech. Zawsze uśmiechnięta, zaraża dobrym humorem i optymizmem. Dzięki Alicji każdy zabieg to nieustanne chwile relaksu!

Contact

Napisz do nas
+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl