fbpx

Teraz Twoje spojrzenie nabierze blasku dzięki zabiegowi Plasma IQ-uniesienie powiek.

Dbamy o skórę twarzy,szyi i dekoltu, a co z oczami? Staramy się wykonywać masaż wokół oczu, stosować zabiegi polepszające wygląd naszego spojrzenia, ale te wszystkie zabiegi najczęściej można zastosować na dolną powiekę, a co w przypadku gdy zauważymy, że nasze oczy się zmniejszyły za sprawą opadającej powieki górnej? Wtedy nachodzi nas myśl, że nie pozostało nic oprócz chirurgii i zabiegu blefaroplastyki, ale strach przed zabiegiem powoduje u nas dreszcze, często nie możemy sobie pozwolić na taki zabieg ze względów estetycznych ale też zawodowych, bo przecież rekonwalescencja trwa aż do miesiąca czasu. Teraz mamy wybór! Plasma IQ to nowoczesna technologia, która pozwala na korektę powiek bez wyłączania Cię z codziennych aktywności.

Plasma IQ-lifting powiek to nowoczesna technologia oparta na zastosowaniu w urządzeniu impulsu plazmy, której zadaniem jest odparowanie wody dzięki czemu uzyskujemy efekt liftingu skóry. Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, polecany przede wszystkim do stosowania na powiekę górną w celu uniesienia i korekty opadającej skóry oczu, ale także do walki z “kurzymi łapkami” i zmarszczkami palacza.

Dlaczego Plasma IQ-lifting powiek?

Zabieg urządzeniem Plasma IQ jest bezinwazyjny i bezpieczny oraz bezbolesny, nie wyłącza całkowicie z codziennych aktywności oraz zmniejsza czas rekonwalescencji i oczekiwania na efekt do minimum.

Co oznacza “zmniejsza czas rekonwalescencji do minimum”?

Przy zabiegu z wykorzystaniem plazmy dochodzi do sublimacji naskórka czyli odparowania wody z powierzchownych warstw skóry. Kolejnego dnia po zabiegu pojawia  się obrzęk miejsca poddanego działaniu Plasmy IQ- może być mniejszy lub większy w zależności od problemu, który staramy się zlikwidować- obrzęk utrzymuje się ok. 2dni. W kolejnym dniu na skórze pojawiają się małe strupki, które  utrzymują się do 7 dni po zabiegu (można łatwo je zatuszować fluidem). Po odpadnięciu strupków może wystąpić w danym miejscu zaczerwienienie, które należy smarować maścią przyspieszającą gojenie. Efekty zabiegu widoczne są bezpośrednio po w około 50%.

Ujędrnienie skóry wokół oczu daje niezwykłe efekty odświeżające spojrzenie, efektem zabiegu możemy cieszyć się od 2-4 lat.

 

Pełen efekt zabiegu zauważymy 30 dni po wykonanym zabiegu-  dla osiągnięcia stałego efektu liftingu powiek wykonuje się ok. 3-4 zabiegi w odstępach 30-dniowych.

Obecnie w naszym atelier zabieg Plasma IQ wykonywany jest przez  4 wyszkolonych kosmetologów z dużą wiedzą o zastosowaniu laserów frakcyjnych w celu leczenia i poprawy skóry.

 

 

Contact

Napisz do nas
+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl