fbpx

Endermologia ALLIANCE czyli w 100% naturalna i bezinwazyjna metoda mechanostymulacji tkanek przy jednoczesnym dużym komforcie odczuwanym w trakcie zabiegu. 

Można o niej śmiało powiedzieć, że łączy PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM ☺

W trakcie jednego zabiegu jesteśmy w stanie walczyć jednocześnie z trzema najczęstszymi problemami, z którymi przychodzicie do naszego gabinetu:

 • z cellulitem,
 • z miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową oraz
 • z brakiem jędrności skóry.

Dodatkowo, to świetny sposób na relaks po ciężkim dniu! Jesteśmy niemal pewne, że po pierwszym zabiegu będziecie chcieli więcej ☺

 1. Dla kogo jest zabieg Endermologii Alliance?

DLA KAŻDEGO! Jest to bezpieczna metoda, dzięki której w sposób naturalny i nieinwazyjny uzyskamy wymarzoną sylwetkę, poprawimy jędrność skóry i znacznie zredukujemy cellulit.

 1. Czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu?

Ze względu na to, że jest to zabieg często określany jako działający „w zgodzie z naszym ciałem”, jest ich niewiele. Bezwględnymi przeciwwskazaniami są: aktywna choroba nowotworowa, stany zapalne, choroby skóry, epilepsja. Oczywiście przed rozpoczęciem zabiegów konieczne jest przeprowadzenie wywiadu w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

 1. Czy w ciąży i po porodzie również można wykonywać ten zabieg?

OCZYWIŚCIE! Alliance to jedyny zabieg potwierdzający brak negatywnego działania na ciążę, oczywiście jeśli ciąża przebiega prawidłowo i lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań.  Przyszłej mamie przyniesie z pewnością ulgę przy pojawiającym się często problemie obrzęków i tzw. odczucia „ciężkich nóg”. Natomiast po porodzie będzie świetnym sposobem na odprężenie i „chwilę dla siebie”, a także na przyspieszenie powrotu do formy sprzed ciąży.

 1. Ile zabiegów należy wykonać i jak często?

Zazwyczaj jest to seria 10 – 15 zabiegów. Ostateczną ilość zabiegów dobieramy zawsze indywidulanie w zależności od problemu z jakim do nas przychodzicie, jego zaawansowania, od kondycji skóry.

Jeśli chodzi o częstotliwość zabiegów to przez pierwsze dwa tygodnie powinno to być 2-3 razy w tygodniu, następnie częstotliwość ta maleje. Ostatnie zabiegi wykonuje się już jeden raz w miesiącu. Po skończonej serii warto jednak na dobre „zaprzyjaźnić się” z Endermologią Alliance i stosować zabieg przypominający raz w miesiącu dla podtrzymania efektów.

 1. Kiedy możemy zobaczyć pierwsze efekty?

Pierwsze efekty najczęściej widoczne są po 3. zabiegu. Z pewnością jednak uczucie odprężenia, rozluźnienia i poprawy nastroju z powodu wydzielających się w trakcie zabiegu endorfin będzie Ci towarzyszyć już od pierwszego zabiegu ☺

 1. Dlaczego w czasie zabiegu jest potrzebny specjalny strój?

Specjalnie przeznaczony strój do zabiegu endermologii pomaga nam uzyskać jeszcze lepsze efekty zabiegu poprzez umożliwienie chwytania głębiej położonych tkanek, a także łatwiejsze manewrowanie głowicą.

 1. Czy zabieg ten możemy wykonywać tylko na ciało?

Oczywiście, że nie. Endermologię Alliance możemy także wykonać na okolicę twarzy – zabieg ten świetnie pobudzi komórki skóry do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego przywracając skórze jędrność, sprężystość i lepsze odżywienie oraz nawilżenie.

CIEKAWOSTKA !! Zabieg ten świetnie sprawdzi się także przy redukcji obrzęków, zwiększonego napięcia mięśniowego, w leczeniu bólu, w terapii blizn oraz zwłóknień. Problemy te często występują po inwazyjnych zabiegach chirurgicznych. Jeśli jest to planowany zabieg np. liposukcja, warto wykonać kilka zabiegów Endermologii jeszcze przed docelowym zabiegiem – skróci to czas rekonwalescencji po zabiegu i wpłynie na szybszą regenerację tkanek.

 1. Czy są jakieś zalecenia po zabiegu?

Ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie nieinwazyjne zabiegi jakim jest także nasza Endermologia Alliance, wymagają od nas pewnego wysiłku. Chodzi tu o regularny ruch, zdrową dietę oraz picie odpowiedniej ilości wody. Dzięki temu organizm szybciej poradzi sobie z usuwaniem toksyn, a my szybciej zauważymy efekty zabiegów.

 1. Czy można ten zabieg łączyć z innymi?

Jak najbardziej. Dzięki temu, że działanie na tkanki jest tylko i wyłącznie mechaniczne Endermolgię Alliance możemy łączyć tak naprawdę ze wszystkimi zabiegami dostępnymi w naszym gabinecie. Często jest to wręcz zalecane dla przyspieszenia i zwiększenia efektów.  Za każdym razem namawiamy klientów na wykonanie Endermologii Alliance bezpośrednio po np. zabiegach na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Pobudza ona pracę układu limfatycznego, a co za tym idzie usprawnia odprowadzanie i wydalanie toksyn pochodzących z usuniętych komórek tłuszczowych. 

Jeśli nie mieliście okazji poczuć na swojej skórze to… nic straconego! Czekamy na Was w Sylvetce i gwarantujemy, że będzie to Wasz No.1 zabiegów na ciało!

Contact

Napisz do nas
+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl