fbpx

Kriolipoliza – zimno ale SKUTECZNIE!

Sezon modelowania sylwetki zaczyna się z nadejściem wiosny w związku z czym podsuwamy Wam pomysł jak zacząć działać.

W ostatnim czasie otrzymujemy coraz więcej zapytań o kriolipolizę, jak działa, kiedy wykonać, jakie efekty, jak dużo zabiegów itp.

W odpowiedzi na Wasze pytania powstał właśnie ten wpis.

Otóż zacznijmy od tego co to w ogóle jest kriolipoliza?

Kriolipoliza jest technologią, poprzez którą dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu szybko i skutecznie są one usuwane z naszego organizmu poprzez procesy fizjologiczne. Najczęściej według protokołu zabiegowego sama procedura trwa 70 minut, a tkanka tłuszczowa jest zamrożona do -8 stopni C ( pamiętaj! aby doszło do apoptozy komórek tłuszczowych temperatura musi być niższa niż 0 stopni, a dzięki badaniom klinicznym wiemy, że musi wynosić -6 do -10 stopni C w czasie 60 minut, aby miała swoje skutki w przyszłości).

Teraz jak już wiemy na czym polega krioliza padają kolejne pytania:

Kiedy zastosować zabieg? Dla kogo jest przeznaczony? Jakie warunki muszę spełnić aby był efekt?

Zabiegi kriolipolizy stosuje się u osób z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej odłożonej lokalnie. Co to oznacza? Oznacza to, że najlepsze efekty osiągniemy u osób z miejscowym otłuszczeniem lub w miejscach gdzie jest tłuszczyku najwięcej. Pamietaj!! Kriolipoliza nie służy do odchudzania! Zabiegami możemy wspomagać procesy odchudzania, ale połączone z dietą i ćwiczeniami.

Zabieg kriolipolizy można wykonać na partie ciała takie jak: 

-brzuch, talia (boczki), uda wewnętrzne, bryczesy (zewnętrzne boki ud), plecy, kolana, ramiona,podbródek

Który zabieg wybrać lipoliza iniekcyjna czy kriolipoliza?

Różnica pomiędzy zabiegami jest ogromna, lipoliza iniekcyjna jest dedykowana do usuwania małych ilości tkanki tłuszczowej np. podwójny podbródek, okolica żuchwy czy ramiona. Kriolipoliza

natomiast będzie miała większą skuteczność przy dużych obszarach ponieważ obejmie obszar 20cm. Przy każdej metodzie największe efekty widoczne będą po wykonaniu kilku powtórzeń (krioliza do 3 zabiegów, lipoliza do 5 zabiegów).

Jakie możemy osiągnąć efekty?

Nasze klientki osiągają efekty spadku od 3 do 7 cm w objętości, przekłada się to na około 2 rozmiary, natomiast takie efekty uzależnione są od ilości wykonanych zabiegów oraz aktywności i diety. Efekty zabiegu pojawiają się po ustąpieniu stanu zapalnego tkanki tłuszczowej tj. między 45 dniem od zabiegu i pogłębiają się aż do 3 misięcy.

W waszym atelier sugerujecie drenaż w 5-6 dobie po zabiegu, dlaczego?

Zgadza się, uważamy że bez tego się nie obejdzie, zwłaszcza u osób, które nie są związane z aktywnością fizyczną lub są już nieco starsze. Drenaż w momencie wytworzenia w tkance stanu zapalnego zlikwiduje nieco odczucie dyskomfortu ale przede wszystkim poruszy krążenie i przyśpieszy wydalanie komórek tłuszczowych. W związku z tym, że jednak chcemy widzieć efekty uważamy, że jest to nieodzowna część  zabiegu kriolipolizy.

Na jakim sprzęcie pracujecie?

Nasz zespół pracowników od 8 lat obsługuje sprzęt Cooltech Coccon Medical, znany i ceniony przez najlepsze kliniki w Polsce.

Czemu macie wyższe ceny niż….?

Mamy największe doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kriolipolizy Cooltech na rynku w Polsce, pracujemy na tym sprzęcie od 2010 roku dzięki czemu znamy wszystkie możliwości maszyny oraz dajemy gwarancję bezpieczeństwa zabiegu wykonywanego w naszym atelier. W dzisiejszych czasach DOŚWIADCZENIE kosztuje najwięcej!

 

Podsumowując, zabiegi kriolipolizy Cooltech to świetna alternatywa wspomagająca odchudzanie, dająca duże efekty spadku tkanki tłuszczowej.

Prawidłowa procedura obejmuje do 3 zabiegów w jednym miejscu co 45 dni, dzięki czemu możemy cieszyć się spadkiem od 2-7 cm tkanki tłuszczowej.

Contact

Napisz do nas
+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl