fbpx

W dwudziestym pierwszym wieku kult pięknego, zgrabnego ciała przeżywa swój renesans. Dużą uwagę przykłada się do naszej prezencji, sylwetki oraz atrakcyjności. Wierzymy, że inwestując w siebie, zapewnimy sobie samozadowolenie, spełnienie i szczęście. Zabieg endermologiczny LPG Alliance, który jest nowością na rynku, jest w stanie Ci to zagwarantować. Tradycyjna endermologia znana jest nam już od dawna. Dzięki niej wiele kobiet pozbyło się problemu cellulitu, a także uzyskało wymarzoną, wymodelowaną sylwetkę. Czym Endermologia LPG Allience różni się od tradycyjnej?

Tradycyjna endermologia znana jest nam już od dawna. Dzięki niej wiele kobiet pozbyło się problemu cellulitu, a także uzyskało wymarzoną, wymodelowaną sylwetkę. Czym Endermologia LPG Allience różni się od tradycyjnej?

Wprowadzenie nowego patentu sprawiło, że efekty widoczne są już po 3 zabiegach, a dzięki nowej głowicy zintegrowane zostały wszystkie trzy aspekty zabiegu – redukcja tkanki tłuszczowej, likwidacja cellulitu i ujędrnienie skóry – które mają istotne znaczenie dla uzyskania najlepszych wyników przy jednoczesnym skróceniu czasu zabiegu do 30 minut oraz zmniejszeniu ilości sesji potrzebnych do uzyskania widocznych efektów.

Mechaniczna stymulacja skóry pozwoliła na reaktywację metabolizmu komórek w sposób naturalny. Dzięki Sensorowi Identyfikacji Skóry Alliance (ASI) zabieg precyzyjnie dostosowywany jest do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości czy braku elastyczności. Technika ta opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która następnie jest masowana przez elektronicznie sterowaną rolkę. Dla maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium „Endermowear”, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

Zabieg jest bezpieczny, bezinwazyjny, bezbolesny. Nie wymaga ze strony pacjenta żadnych wcześniejszych przygotowań czy okresu rekonwalescencji pozabiegowej.

Contact

Napisz do nas
+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl