fbpx

Przebarwienia, utrata jędrności skóry i zmarszczki to problemy z którymi zmaga się niemal każda kobieta. Peeling liftingujący PQAge przeznaczony do biorewitalizacji skóry, nazywany także “nową skórą”, pomaga rozwiązać wszystkie te problemy.

 

Na czym polega innowacyjność tego peelingu? Na głębokiej stymulacji bez naruszenia powierzchni skóry właściwej i bez powodowania łuszczenia naskórka oraz możliwości stosowania go na całym ciele. Jest nieinwazyjnym zabiegiem kosmetycznym dającym podobny efekt do mezoterapii. Dociera on do najgłębszych warstw skóry.

Głównymi składnikami peelingu są cenione w dermatologii substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jeden zabieg. Kwas trójchlorooctowy 34% widocznie rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i blizny, a także leczy niektóre odmiany trądziku pospolitego. Kwas kojowy, znany ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwutleniających i przeciwgrzybiczych, uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu plam pigmentacyjnych i ostudy, ponieważ jego działanie polega na hamowaniu aktywności tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w syntezie melaniny, czyli naturalnego pigmentu warunkującego kolor skóry. Nadtlenek mocznika ma właściwości silnie rozjaśniające, a koenzym Q10 odpowiada za wytwarzanie i magazynowanie energii w organizmie.

 

Kuracja zapewnia natychmiastowe działanie anti-age, rewitalizuje, wygładza oraz poprawia napięcie skóry, pomaga w usunięciu rozstępów i blizn oraz zwalcza przebarwienia. Jest doskonałą propozycją dla osób, które szukają szybkiej rewitalizacji i odnowy skóry, bez obawy o jej łuszczenie się po zabiegu. Wykonywany może być przez cały rok – bez ryzyka fotouczuleń.

 

 

 

 

 

 

 

 

W czasie jednego zabiegu peeling wmasowywany jest 2 do 4 razy – warstwowo. W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu peeling powtarza się co 10 dni około 4-5 razy. Zabiegu nie należy wykonywać w przypadku karmienia piersią i ciąży, podrażnienia lub zapalenia skóry oraz opryszczki pospolitej w fazie aktywnej.

Contact

Napisz do nas
+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl