fbpx

Każda z nas marzy o idealnej figurze, lecz często mamy problem, aby ją osiągnąć.  Co możemy zrobić  żeby poprawić  kondycje i wygląd naszej skóry oraz pozbyć się kompleksów?  Czy jest to w ogóle możliwe?

Oczywiście, że tak!!! Świat medycyny estetycznej daje nam coraz więcej możliwości ulepszania swojego ciała bez konieczności  długiej rekonwalescencji, która występuje w  przypadku zabiegów chirurgii plastycznej. Doskonałą alternatywą zabiegów chirurgicznych jest KRIOLIPOLIZA- Cooltech!!!  Idealna jest dla osób chcących zmniejszyć obwód swojego ciała oraz pozbyć się tkanki tłuszczowej z uciążliwych dla nas miejsc. Sam zabieg trwa zaledwie 70 min, a  efekty są bardzo imponujące, a dla klientów zaskakujące.  Brak rekonwalescencji oraz brak blizn po zabiegowych działa na duży plus dla tego zabiegu. Jest on całkowicie bezpieczny.  Kriolipoliza jest wyśmienita do redukcji tzw. dużych obszarów tj. m.in.  ramiona, boczki, brzuch, bryczesy czy uda wewnętrzne. Dzięki zabiegowi kriolizy oszczędzamy czas, a nasza sylwetka zmienia się nie do poznania.

A co zrobić z uciążliwym podbródkiem czy wystającą fałdką z biustonosza? Tutaj swoje zastosowanie znajdzie LIPOLIZA INIEKCYJNA!  Nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki za pomocą wstrzyknięcia preparatu na bazie fosfatydylocholiny, której zadaniem jest spalenie  tkanki tłuszczowej. Lipoliza jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, który pozwoli Ci na pozbycie się tkanki tłuszczowej z miejsc szczególnie trudnych do ukształtowania. Zabieg nie wymaga przygotowań ze strony pacjenta i jest bezbolesny.  Czas zabiegu to 30-45 min, pierwsze efekty widzimy już po 21 dniach. Po wykonaniu serii 4 zabiegów możesz cieszyć się pięknym ciałem i brakiem niepotrzebnych fałdek.

 Zmorą większości kobiet w każdym wieku jest cellulit, który irytuje nas nie tylko latem! Powstawaniu cellulitu sprzyjają hormony żeńskie
czyli estrogeny. To dlatego kobiety, a nie mężczyźni mają nierównomierną skórę na udach czy pośladkach. Czy  tylko ciężki wysiłek fizyczny pozwoli nam się go pozbyć? Otóż nie! Rewelacyjnym oraz wszechstronnym zabiegiem  pomagającym w walce z cellitem jest drenaż limfatyczny wykonywany maszyną VelaSmooth Pro. Jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym , gdyż w jednym czasie możemy się zrelaksować oraz zredukować cellulit, ujędrnić ciało i sprawić, że staniemy się szczuplejsze. VelaSmooth Pro to połączenie 4 „źródeł energii” jakim jest prąd bipolarny, światło podczerwone, impulsowe podciśnienie oraz rolki masujące; i to właśnie dzięki  tej innowacyjnej kombinacji, która jest wyłącznością dla maszyny VelaSmooth Pro możemy cieszyć się poprawą elastyczności oraz wygładzenia skóry już od pierwszego zabiegu!!  Zabieg trwa 60-70 min, może być wykonywany na całe ciało!!  Idealny nie tylko dla osób zmagających się z cellulitem, ale i również dla osób chcących zredagować wiotką skórę ramion, brzucha oraz ud czy też dla osób po liposukcjach.

Kolejną metodą wspomagającą zanikanie “pomarańczowej skórki” jest KARBOKSYTERAPIA, zabieg polegający na podaniu śródskórnie medycznego dwutlenku węgla. Wprowadzenie do tkanki medycznego dwutlenku węgla przekazuje sygnał do mózgu o niedotlenieniu. W reakcji na taką wiadomość dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych oraz uruchomienia procesów angiogenezy, czyli powstawania nowych naczyń krwionośnych. Kontrolowany stan zapalny skóry, który powstał podczas zabiegu, zmusza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Karboksyterapia jest metodą terapeutyczną używaną w medycynie od 20 lat. Efekty zabiegu są niemal natychmiastowe.

Co wybrać? Decyzja należy do Ciebie 🙂 a my chętnie podpowiemy.

Nadal myślisz, że już nic nie da się zrobić z Twoim ciałem? Metody modelowania sylwetki są na wyciągnięcie ręki.

_KRA0933-Edit

Autor tekstu: Sara Piasecka, kosmetolog

Contact

Napisz do nas
+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl