fbpx

Skóra po lecie potrzebuje silnej regeneracji, dlatego pielęgnację powinno się wspomagać wizytami w gabinecie kosmetologii estetycznej.

Dobre gabinety kosmetologii estetycznej nie tylko pomogą w doborze specjalistycznych kosmetyków, ale dzięki takim wizytom unikniemy niepowodzeń w osiągnięciu zamierzonych efektów.

U nas poznasz specjalistów kosmetologii z licznymi specjalizacjami w zakresie odmładzania i upiększania skóry twarzy i ciała. Bez obaw możesz nam zaufać. Po wstępnej konsultacji przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę zabiegów dopasowanych do Twojej skóry. Skąd wiem, że będzie najlepsza? Znam nasze umiejętności  i sprzęty, na których pracujemy  😉 więc możesz liczyć na nasze wsparcie przed, w trakcie i po zabiegu.

20+

Jesteś jeszcze młoda? Masz 20+ lat i uważasz, że nie musisz nic robić? Dla Ciebie również znajdziemy najlepsze rozwiązanie, w tak młodym wieku nie chodzi przecież o zabiegi przeciwzmarszczkowe, ale zapobieganie lub polepszenie stanu Twojej skóry. Pomyśl, że możesz mieć piękną i gładką skórę bez problemów, które Cię spotkały. Warto? Oczywiście. Nie zapominaj w takim młodym wieku  ważne jest odpowiednie oczyszczenie i nawilżenie skóry, aby nie straciła swojego blasku. Jeśli z kolei borykasz się z problemem blizn potrądzikowych czy samym trądzikiem również mamy dla Ciebie rozwiązanie.

35+

Zauważyłaś pierwsze oznaki starzejącej się skóry? Po lecie zostało kilka przebarwień, skóra nie jest już taka jak 5 lat temu? Czas na zabiegi w naszym atelier 🙂 Twoja skóra od teraz potrzebuje fachowej ręki, która zadba abyś nie musiała się martwić procesem starzenia.

Pomożemy odzyskać skórze blask, dotlenimy, zniwelujemy oznaki starzenia i ze stymulujemy ją do dalszego działania.

Poniżej przedstawiam plan zabiegów, które przyniosą efekty u kobiet i mężczyzn powyżej +35 roku życia.

 

45+

Przychodzi taki dzień kiedy pojawiają się problemy nie tylko z przebarwieniami i delikatnymi zmarszczkami, ale nasza skóra staje się coraz bardziej wiotka, zmarszczki zamieniają się w bruzdy, a twarz traci blask. W takiej sytuacji czym prędzej zadzwoń i umów się z nami! Podpowiemy co zrobić, aby skóra odzyskała elastyczność i jak naprawić błędy natury:) Zaawansowana technologia Hi-Tech poradzi sobie z każdym problemem do tego stopnia, że odzyskasz pewność siebie i piękny wygląd.

Polecamy serdecznie drogie pani korzystać z możliwości zapobiegania, bo niestety czasami bywa już za późno!

Contact

Napisz do nas
+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl