fbpx

 

Gładkie ciało? Nic trudnego?

Zbliżające się lato powoduje, że coraz częściej zaczynamy myśleć o tym jakim zabiegom poddamy się tym razem, aby mieć gładkie ciało przez długi czas. Niektórzy z nas już wybrali – depilacja woskiem, depilator, maszynki do golenia…, ale aby cieszyć się pięknym, gładkim ciałem będzie trzeba te zabiegi powtrzać więc może tym razem zacząć szybciej przygotowanie do lata i wybrać DEPILACJĘ LASEREM?

W naszym atelier oferujemy depilację laserem diodowym Vectus Palomar. Jest to światowy, najlepszy oraz najskuteczniejszy zabieg oraz co istotne całkowicie bezpieczny i niemalże bezbolesny. Jako jedyny laser na świecie posiada czytnik melaniny zawartej w skórze- SKINTEL, dzięki takiemu zastosowaniu unikniemy poparzeń oraz odbarwień skóry. Laser wyposażony jest również w system chłodzenia kontaktowego co oznacza, że przed, w trakcie oraz po wypuszczeniu impulsu światła odczuwamy oziębienie obszaru poddanego epilacji.  Seria po której możemy pozbyć się całkowicie owłosienia to od 4-6 zabiegów. Wykonywane są one w odpowiednim odstępie czasowym, zależnym od partii poddanej epilacji jest to od 4 do 10 tygodni. Depilacja laserem Vectus obejmuje eliminację problemów takich jak hirsutyzm (nadmierne owłosienie), podrażnienie skóry spowodowane goleniem, wrastające włoski często powodujące zapalenie okołomieszkowe. Czas wykonania zabiegu zajmuje od 10minut do godziny i zależny jest od partii poddanej zabiegowi. Już po pierwszym zabiegu możemy się cieszyć aż o 30% mniejszym owłosieniem obszaru poddanego depilacji.

Reasumując –  nie ma na co czekać, lato zbliża się wielkimi krokami, warto więc nie martwić się niechcianym owłosieniem i cieszyć się tą słoneczną porą roku.


 

kosmetolog Magda Myca

autor tekstu: kosmetolog Magda Myca

Contact

Napisz do nas
+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl