fbpx

Vivace – redukcja blizn i rozstępów nawet o 98%

Coraz częściej spotykamy się z informacją na temat zabiegów redukujących blizny i rozstępy. Czy faktycznie te zabiegi mają, aż takie działanie, że pozbędziemy się rozstępów i blizn na zawsze? Po to właśnie powstał ten post. Wszystko postaram się wyjaśnić i dać Wam jasny pogląd na efekty jakie możemy osiągnąć wykonując serię zabiegów.

Zacznijmy od tego czym jest Fractional Micro Needle RF?

Technologia radiofrekwencji mikroigłowej łączy równoczesne mikronakłuwanie frakcyjne  z jednoczesnym podgrzaniem wewnętrznych struktur skóry przez fale elektromagnetyczne na głębokości od 0,5 do 3,5 mm do temperatury 45-60 stopni C, co skutkuje efektem natychmiastowego liftingu termicznego. Oznacza to, że poprzez mikronakłucia wykonane specjalną matrycą z igłami działamy na struktury skóry właściwej wysoką temperaturą powodując odnawianie i wytwarzanie nowych włókien kolagenowych.

Jakie efekty osiągamy po wykonaniu zabiegu lub serii zabiegów?

Pierwszym efektem zabiegu będzie natychmiastowy lifting skóry, który pojawia się ze względu na procesy termiczne zabiegu-  podgrzanie. Kolejny efekt to przebudowa struktur skóry. Ten pojawia się po 1 do 3 miesięcy od wykonania zabiegu. Podgrzanie powoduje wytworzenie nowych włókien kolagenowych, a co za tym idzie efekt wypełnienia ubytków w postaci blizn zanikowych.  Dzięki zabiegowi dochodzi też do mocnego wygładzenia powierzchni skóry.

Czy  efekty zabiegu są spektakularne ?

OCZYWIŚCIE!!! Efekty zabiegu Vivace (radiofrekwencji mikroigłowej) są spektakularne, mamy przykłady gdzie znika 98% rozstępów, które powstały 12 lat temu określanych jako stare blizny. Widać, że w miejscach gdzie były stare rozstępy zostaje cieniuteńki ślad po rozstępie. Pofałdowana skóra rozstępu wygładza się i zaczyna się opalać dzięki czemu zmniejsza się jej widoczność. To samo dotyczy blizn, te bardziej głębokie wypełniają się nowymi tkankami dzięki czemu zrównują się ze skórą prowadząc do efektu wygładzenia, wyrównania powierzchni skóry. Zamykają się pory skóry, znika aktywny trądzik – mamy przypadek gdzie trądzik nie pojawił się po wykonanym zabiegu przez okres 3 miesięcy 🙂

Dodatkowym efektem zabiegu będzie wygładzenie zmarszczek, lifting oraz wyrównanie kolorytu skóry, ponadto zabieg ten sprawdza się jako alternatywa dla zabiegów odmładzających takich jak: laser frakcyjny czy dermatologiczne peelingi chemiczne.

Warto zauważyć, że jest to jedyny dostępny na rynku zabieg gdzie rekonwalescencja trwa 5h,  w ciągu tego czasu znika zaczerwienienie po zabiegu i na skórze nie zostaje żaden ślad. Pierwsze efekty pojawiają się po około 3-7 dobach od wykonania zabiegu.

Drogie panie więc jeśli borykacie się z problemem rozstępów, blizn, nierównej powierzchni skóry lub brakiem jędrności zapraszamy na zabiegi Vivace 😉 

Contact

Napisz do nas
+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl